Dlaczego MY?

O nas

Mamy wieloletnie doświadczenie w regeneracji części samochodowych. Zależy nam na długoletniej współpracy z pracownikami, bo wierzymy, że razem możemy osiągnąć większy sukces. Jesteśmy dumni, że 30 procent naszej załogi to pracownicy z 10 letnim lub większym stażem. Cieszymy się, że razem nie tylko tworzymy przyszłość Laubera jako lidera na rynku regeneracji części samochodowych, ale również wspólnie pracujemy na wizerunek wiarygodnego pracodawcy.

Dynamicznie się rozwijamy i mam świadomość, że nieodłącznym elementem rozwoju jest dobrze wykształcona kadra. W naszej firmie docenialiśmy i zawsze będziemy wysoko cenić zaangażowanie, innowacyjność, wiedzę i chęć rozwoju. Szukamy osób z pasją, z odpowiednią wiedzą specjalistyczną i niebojących się wyzwań. Niezmiernie dla nas ważna jest identyfikacja pracowników z firmą i dużą wagę przykładamy do umiejętności interpersonalnych. Działamy jako zespół i jako zespół osiągamy sukcesy!

Dlaczego warto się z nami związać?

Szukamy zarówno osób z doświadczeniem, jak i absolwentów. W związku z faktem, że zależy nam na rozwoju naszych pracowników, w pierwszej kolejności przeprowadzamy rekrutację wewnętrzną, umożliwiając realizowanie ścieżek kariery osobom już pracującym w firmie. W sytuacji, gdy wśród naszych pracowników nie znajdziemy osoby o odpowiednich kompetencjach, rozpoczynamy rekrutację zewnętrzną. Nasze oferty pracy są dostępne na stronie internetowej www.lauber.pl, na internetowych portalach pracy, na olx i Facebooku.

Co zapewniamy swoim pracownikom?

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie płacimy zawsze w terminie!

Jednozmianowy system pracy i wolne weekendy sprawi, że bez problemu znajdziesz czas na życie prywatne, rodzinę i hobby!

Gwarantujemy 2 lub 3 tygodnie wakacji dla każdego, długie weekendy, przerwę świąteczno-noworoczną

Lubimy ze sobą pracować i spędzać razem czas!

Nasze pakiety płacowe miło cię zaskoczą!

Bezpłatne lekcje dla każdego – w tym zajęcia z native speakerem.

Dbamy o rozwój pracowników w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Bawimy się na balu karnawałowym, rodzinnych piknikach, kajakach i rajdach rowerowych.

Wszystkim pracownikom wypłacamy świadczenie urlopowe i premię świąteczną.