×

Ponad wszystko cenimy sobie dobre relacje z klientem, dlatego wiele uwagi poświęcamy obsłudze zamówień, którą zawsze staramy się zachować na wysokim poziomie. Dlatego jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania, które mają związek z naszą ofertą sprzedaży podzespołów motoryzacyjnych nowych lub po regeneracji, zachęcamy do kontaktu.
Uprzejmie informujemy, że od 2019 roku nie zajmujemy się usługową regeneracją części samochodowych.
Na stronie zamieszczamy numery telefonów, które ułatwią bezpośredni kontakt z odpowiednim działem firmy i osobami, które będą mogły udzielić kompetentnych, wyczerpujących odpowiedzi na konkretny temat.

Lauber Sp. z o. o. – Inter Cars Group

Ul. Poznańska 64
76-200 Słupsk
Tel. +48 (59) 848 11 36
lauber@lauber.pl
Rej. BDO 000036197

Biuro:
Tel. (59) 848 11 36

Dział reklamacji:
Tel. (59) 848 11 36,  661 104 999

Dział sprzedaży:
E-mail: orders@lauber.pl,  

    Administratorem danych osobowych jest Lauber sp. z o.o., ul. Poznańska 64, 76-200 Słupsk, tel.: 59 848 11 36, lauber@lauber.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@intercars.eu. Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora), marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz przedawnienia ewentualnych roszczeń. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.