Lauber

Informacje o firmie

Katalog

Online i sklep

Strefa Mechanika

Filmy i materiały szkoleniowe

Części motoryzacyjne Lauber

Maglownice, rozruszniki, alternatory, pompy wtryskowe czy też półosie napędowe to eksploatacyjne części motoryzacyjne, których użytkowanie można przedłużyć poprzez regenerację. Proces ten jest nie tylko opłacalny finansowo, ale też w pełni skuteczny, gdyż część poddana regeneracji odzyskuje swoją dawną, blisko stuprocentową sprawność. Pojazdem, w którym na nowo zostaje zamontowana, można swobodnie pokonać jeszcze wiele tysięcy kilometrów, bez najmniejszych obaw o możliwość awarii czy też jakość jego prowadzenia.

Firma Lauber zajmuje się regeneracją części motoryzacyjnych, przeznaczonych do samochodów osobowych i innego rodzaju pojazdów. Jesteśmy partnerem spółki Inter Cars – lidera sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią części i podzespołów samochodowych, w tym wspomnianych już zregenerowanych alternatorów, rozruszników i wtryskiwaczy do każdego modelu i marki pojazdu. Spółka jest znana w całej Polsce i prowadzi w naszym kraju wiele punktów sprzedaży. W każdym z nich mogą zapytać Państwo o części motoryzacyjne naszej firmy.

Oferta dostępna w sklepie eLauber.pl

Osoby zainteresowane zakupem części zapraszamy także do skorzystania z naszej platformy internetowej stworzonej tak, aby w łatwy sposób wyszukać potrzebny produkt. Nie jest to zwyczajny sklep internetowy, a zaawansowane technicznie narzędzie umożliwiające znalezienie odpowiedniego podzespołu po przypisanym mu przez nas kodzie lub po marce, modelu i roku produkcji auta. W sklepie znajdą Państwo pełną ofertę proponowanych części wraz z opisem i informacją o aktualnej dostępności indywidualnego produktu. Pozostaje nam zaprosić Państwa na www.elauber.pl i życzyć udanych zakupów.

Kilka słów na nasz temat

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się regeneracją komponentów samochodowych. Trafiające do nas rozruszniki, alternatory, przekładnie kierownicze i inne podzespoły są naprawiane fabrycznie przy użyciu różnych metod obróbki materiałów i najnowszych technik regeneracji. Odzyskują po niej dawną sprawność, ale nie kosztują już tak drogo, jak nowy produkt. To podstawowa korzyść wynikająca z naszej oferty.

Doświadczenie, które zdobywamy od 1994 roku, przekłada się na jakość naszych produktów i usług. Dlatego wychodzące z naszej fabryki części samochodowe to komponenty, których można używać w poczuciu bezpieczeństwa i pełnego komfortu z jazdy. A jeśli mimo wszystko nie chcą się Państwo przekonać do ich jakości, umożliwiamy zakup nowych podzespołów do każdego typu auta, które można spotkać na europejskich drogach.

Misją firmy jest za każdym razem zadowolenie klienta, bez względu na rodzaj produktu, na który się zdecyduje.

Kim jesteśmy

Firma Lauber Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczęła regenerację części samochodowych już w 1994 roku. Nasz asortyment, w skład którego wchodzą zarówno nowe jak i regenerowane podzespoły obejmuje ponad 10 tysięcy pozycji: rozruszników, alternatorów, przekładni wspomagania kierownicy, pomp wspomagania kierownicy, przekładni kierowniczych bez wspomagania, zacisków hamulcowych, półosi napędowych oraz od początku 2012 roku wtryskiwaczy typu Common Rail typu Bosch.

Obecnie posiadając przyznawany nam od kilku lat certyfikat jakości ISO 9001:2015 nie spoczywamy na laurach.

Nadal nie ustajemy w wysiłkach nad systematycznością poprawy jakości naszych produktów. Dzisiaj jest ona porównywalna z jakością osiąganą przez liderów rynku europejskiego.

Nasz asortyment zarówno nowych, jak i regenerowanych podzespołów obejmuje ponad 10 tysięcy pozycji do wszystkich, dostępnych na rynku modeli aut osobowych. Stanowi to 95 % pokrycia rynku europejskiego.

 

 

Szkolenia

Jako dynamicznie rozwijający się dystrybutor nowych części oraz regenerowanych części, nieustannie inwestujmy nie tylko w nowe technologie, ale także w rozwój naszych pracowników. W efekcie posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która doskonale zna całą ofertę naszej firmy i jest również na bieżąco z najnowszymi trendami. Dzięki temu nasi pracownicy mogą nie tylko doradzić najlepsze rozwiązania, które będą kompatybilne z pojazdem klienta, ale także prowadzić szkolenia produktowo-techniczne na temat artykułów z naszego asortymentu.

Prasa o nas

Wybrane publikacje na temat naszej oferty, artykuły techniczne i porady

FAQ

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

Strefa mechanika

Filmy szkoleniowe, instrukcje montażu towaru oraz zalecenia ogólne dot. warunków gwarancji

Lauber

Aktualności

Dążąc do zapewnienia klientom kompletnego zestawu elementu do ich pojazdów, stale uzupełniamy nasz asortyment o nowe produkty. Podobnie w celu przybliżania im naszej oferty organizujemy cyklicznie szkolenia, dotyczących kwestii związanych z budową, działaniem, montażem, eksploatacją oraz sposobami regeneracji dostępnych w niej podzespołów.

Z tego względu zachęcamy do stałego śledzenia naszej strony internetowej. W zakładce aktualności zamieszczamy informacje o zmianach w ofercie produktowej, terminach szkoleń, uczestnictwie w targach i konferencjach, a także wszystkich najważniejszych informacjach z życia naszej firmy.