Pompy CR

Nasza firma zajmuje się także regeneracją pomp wtryskowych Common Rail. Profesjonalny proces regeneracji zapewnia tym częściom układu wtryskowego niezawodność i długotrwałe użytkowanie.

Kiedy należy wymienić pompę CR?

Niska jakość paliwa, błędy użytkowników, jak i czasami ekstremalne warunki pracy powodują częste problemy w podzespołach układu zasilania i sterowania paliwem w silnikach Diesla.
Awariom ulegają wtryskiwacze i pompy wysokiego ciśnienia. Można je rozpoznać m.in. po nierównomiernej pracy lub braku mocy silnika, które mogą świadczyć o konieczności naprawy pompy CR. Zakup fabrycznie nowej, wysokiej jakości części może oznaczać duży wydatek. Doskonałą alternatywą są nasze regenerowane pompy wtryskowe, których trwałość jest porównywalna z podzespołami stosowanymi na pierwszy montaż w pojazdach.

fabrycznie zregenerowana pompa CR wtryskowa

W jaki sposób regenerujemy pompy wtryskowe?

Proces regeneracji pompy wtryskowej rozpoczyna się od umycia wymontowanej części z wykorzystaniem myjek ultradźwiękowych. Następnie dokładnie weryfikujemy stan poszczególnych elementów, określamy ich kondycję i poziom zewnętrznych uszkodzeń. Kolejnym ważnym etapem jest demontaż, podczas którego postępuje się ściśle według procedur producenta.

Wymieniamy uszkodzone części oraz możliwe sprawne jeszcze elementy eksploatacyjne (m.in. uszczelniacze, końcówki wtryskiwacza, zaworki). Potem następuje etapowy montaż z wykorzystaniem certyfikowanych przyrządów technologicznych i pomiarowych. Końcowym etapem jest sprawdzenie poprawności działania pompy i jej parametrów, istotnych dla dalszego poprawnego funkcjonowania w silniku. Test wykonujemy na specjalnym, zautomatyzowanym urządzeniu.

fabryczna regeneracja

NA NASZE POMPY CR DAJEMY 25 MIESIĘCY GWARANCJI!