Pompy wspomagania

Pompy hydrauliczne układu wspomagania kierownicy, oferowane przez firmę Lauber to produkty nowe lub po regeneracji, jednak w tym przypadku nie występuje odkup rdzenia. Obecnie dostępnych jest około 1350 gotowych do odbioru pomp zasilających pracę przekładni ze wspomaganiem.

Kiedy należy wymienić pompę wspomagania kierownicy?

Jeżeli kręcąc kierownicą pojazdu napotykają Państwo opór, z dużą dozą prawdopodobieństwa jest to spowodowane zbyt niskim ciśnieniem w układzie hydraulicznym. Najczęściej odpowiedzialna za to jest nieszczelność pompy wspomagania kierownicy lub jej całkowite zużycie. Pompa pracuje przez cały czas, bez względu na to, czy skręcamy kierownicą, czy też trzymamy ją w układzie prostym. Zużycie pompy jest częstą przyczyną awarii całego układu kierowniczego, a wówczas wymiana komponentu na nowy produkt staje się nieodzowna.

zregenerowane pompy wspomagania

W ofercie Lauber znajdują się hydrauliczne pompy wspomagania kierownicy do samochodów osobowych i dostawczych. Proponowane 1350 referencji jest w stanie pokryć znaczną część zapotrzebowania na tego rodzaju produkt.
Pompa po regeneracji posiada wszystkie cechy nowego komponentu. Jest kompletna, a jej elementy eksploatacyjne zostają wymienione w całości. Tak jak w przypadku regeneracji alternatorów, rozruszników i innych podzespołów, produkt ten zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę przez wiele kolejnych kilometrów.

fabryczna regeneracja

NA NASZE POMPY DAJEMY 25 MIESIĘCY GWARANCJI!