Regeneracja z solidnym partnerem

Polska jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów w Europie, jeśli chodzi o regenerację. Nie oznacza to jednak, że wyszukana firma w internecie zagwarantuje nam solidną usługę. Trzeba mieć to na uwadze, gdyż nieumiejętna regeneracja niesie ze sobą duże koszty dla właścicieli samochodów. Polecamy firmę Lauber ze Słupska, która od 25 lat zajmuje się tym procesem.

Historia firmy

Firma Lauber to wyspecjalizowany podmiot w regeneracji części samochodowych. Powstała w pierwszej połowie lat 90. XX wieku. Początki firmy to układy elektryczne, głównie rozruszniki i alternatory. Z biegiem czasu oferta zaczęła się powiększać. Pojawiły się w niej zaciski hamulcowe, przekładnie kierownicze, kompresory klimatyzacji oraz układy paliwowe Bosch.

Dziś firma świadczy usługi polegające na regeneracji fabrycznej, która jest wykonywana przy zastosowaniu profesjonalnych narzędzi i urządzeń, myjni utradźwiękowych czy tak ważnych w końcowym procesie maszyn testujących.

 

Prywatny podmiot kiedyś, teraz Inter Cars

Początkowe lata funkcjonowania Laubera to działalność prywatna. Finalnie udziały w firmie wykupił Inter Cars, który jest obecnie 100-procentowym jej właścicielem.

Oferta Laubera trafiła do rozbudowanego systemu dystrybucji Inter Cars, co spowodowało silny i natychmiastowy rozwój. Dziś sprzedaż odbywa się z powodzeniem nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach.

 

Rygorystyczne normy

Na rynku panuje wzmożony popyt na produkty regenerowane. Te Lauber przywraca praktycznie do stanu fabrycznego. Są one jednocześnie dużo tańsze, co jest idealną alternatywą dla wielu posiadaczy aut.

Podczas procesu regeneracji wymieniane są wszystkie podzespoły, jeśli jest to konieczne. W przekładniach kierowniczych każdorazowo wymieniane są wszystkie uszczelnienia i osłony. Elementy metalowe podlegające obróbce są wnikliwie sprawdzane. W sytuacji, gdy spełniają parametry techniczne, są zostawiane. Jeśli tak nie jest, w ich miejsce pojawiają się nowe.

Lauber posiada bogaty magazyn podzespołów zamiennych, które są częściami pochodzącymi głównie od producentów dostarczających produkty na pierwszy montaż.