Rozruszniki i podzespoły

Nasza oferta obejmuje usługi związane z fabryczną naprawą rozruszników, która umożliwia ponowne wykorzystanie tego komponentu w samochodach osobowych i ciężarowych, a także w pojazdach rolniczych, motocyklach, maszynach przemysłowych oraz jednostkach pływających. Przedmiotem sprzedaży jest w sumie 1600 rodzajów rozruszników zarówno nowych, jak i tych, które pomyślnie przeszły testy sprawdzające ich działanie po regeneracji.

Za co odpowiada rozrusznik?

Rozrusznik samochodowy zalicza się do grupy podzespołów, których poprawne działanie jest konieczne do uruchomienia pojazdu. Odpowiada za nadanie wałowi korbowemu prędkości, niezbędnej do bezproblemowego i szybkiego startu silnika. Bez sprawnej pracy rozrusznika nie ma więc możliwości prowadzenia samochodu, ponieważ ten nie odpali, mimo działania pozostałych części.

Rozrusznik nowy czy używany?

Kiedy zawiedzie rozrusznik, pierwszą przychodzącą na myśl rzeczą jest wymiana części w warsztacie naprawczym. Jednak koszt nowego podzespołu i usługi to wydatek rzędu minimum kilkuset złotych. Nie zawsze jest się na to przygotowanym, a często niewiadomo też, jaką część otrzymamy w ramach naprawy. Alternatywą jest zakup rozrusznika regenerowanego w jednym ze współpracujących z nami punktów sprzedaży sieci Inter Cars i jednocześnie możliwość zdania starego rozrusznika w rozliczeniu, co wpłynie na obniżenie ceny zakupu produktu z naszej fabryki. Elementy te to części pochodzące ze sprawdzonych i cenionych na świecie źródeł ich produkcji. Zanim jednak będą mogli Państwo użyć rozrusznika na nowo, tak jak poddawane przez nas regeneracji maglownice, półosie czy też wtryskiwacze, musi przejść on wykonywane u nas testy sprawności. Dlatego też jest to zawsze pełnowartościowy produkt, za co od lat otrzymujemy certyfikaty jakości. Natomiast jeśli regeneracja rozruszników nie jest wystarczającą dla Państwa opcją, możemy zaproponować także zakup nowych, sprawdzonych części w dobrych cenach.

Rozruszniki nowe i regenerowane

W naszej ofercie znajdują się zarówno rozruszniki poddane fabrycznej regeneracji, jak i fabrycznie nowe w korzystnej cenie.

Wybierając rozrusznik nowy, klient nie ma konieczności dostarczania dystrybutorowi rdzenia, co może usprawnić i skrócić czas trwania naprawy.

fabryczna regeneracja

DAJEMY 25 MIESIĘCY GWARANCJI!

Uwaga ! W każdym regenerowanym rozruszniku wymieniamy obligatoryjnie bendikx, elektromagnes, szczotkotrzymacz oraz bieżnię!