Skip to content

Witamy w Lauberze !

Nowozatrudnionym osobom staramy się stworzyć jak najlepsze warunki adaptacji w naszej firmie. Nieustannie modyfikujemy nasze procedury wdrożenia nowego pracownika tak, żeby kreować przyjazne środowisko pracy, w którym poczuje się on komfortowo i bezpiecznie.

Pierwsze dni z nami…

Po podpisaniu umowy o pracę i zakresu obowiązków, w pierwszych dniach pracy w naszej firmie weźmiesz udział w całodziennym programie onboardingowym, w ramach którego m.in.:

  • czeka cię szkolenie BHP, spotkanie z działem HR, z przedstawicielem działu IT,

  • zapoznamy Cię z obowiązującymi u nas regulaminami, strukturą firmy, ścieżką kariery, a także możliwościami rozwoju, planami urlopowymi, dress codem i naszymi zwyczajami,

  • zaprosimy Cię na wycieczkę po firmie – poznasz nasze biuro i swoich współpracowników,

  • przydzielimy Ci opiekuna, który pomoże Ci zaaklimatyzować i zadba, żeby proces Twojej adaptacji w naszej firmie przebiegał bezproblemowo,

Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia pracy w naszej firmie, dostaniesz do wypełnienia ankietę na temat Twojego dotychczasowego procesu adaptacji – chcemy w ten sposób sprawdzić, czy dostałeś od nas wszelkie potrzebne informacje i wsparcie. Odpowiednie przyjęcie nowego pracownika to sprawdzian dla całej organizacji, a my lubimy zdawać egzaminy celująco!