Power Truck. Nowa jakość wśród alternatorów i rozruszników do samochodów ciężarowych

Power Truck. Nowa jakość wśród alternatorów i rozruszników do samochodów ciężarowych

Alternatory i rozruszniki to bardzo ważne elementy w każdym samochodzie ciężarowym. Sprawny alternator pozwala na ciągłe ładowanie baterii w akumulatorze, co jest szczególnie potrzebne podczas rozruchu auta oraz umożliwia działanie urządzeń elektrycznych nawet przy wyłączonym silniku. Natomiast działanie rozrusznika polega na przejmowaniu prądu od akumulatora i rozpędzaniu właściwej jednostki napędowej. Jeśli działa on nieprawidłowo, to rozpoczęcie jazdy samochodem będzie bardzo utrudnione albo nawet niemożliwe.

Alternatory i rozruszniki Power Truck

W przypadku samochodów ciężarowych, które przewożą różnego rodzaju towary nawet na bardzo dalekie odległości, bardzo istotna staje się niezawodność i prawidłowe działanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Unieruchomiony i wymagający naprawy pojazd generuje tylko koszty i uniemożliwia realizowanie zamówień klientów. Dlatego tak ważna jest wysoka jakość części zamiennych, w tym szczególnie elementów, które umożliwiają uruchomienie ciężarówki w każdych warunkach, czyli alternatora i rozrusznika.

Jako odpowiedź na to zapotrzebowanie na polskim rynku pojawiły się produkty marki Power Truck, które łączą wysoką jakość z przyjaznymi cenami. Alternatory i rozruszniki Power Truck wyróżnia solidna konstrukcja i niezawodne działanie. Podzespoły te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i jeszcze na etapie produkcyjnym poddane dokładnej kontroli, która potwierdza ich wytrzymałość oraz poprawność działania.

Oferta Power Truck jest bardzo szeroka i obejmuje alternatory oraz rozruszniki do bardzo wielu marek i typów samochodów ciężarowych, w tym na przykład MAN, Mercedes-Benz, Scania, Iveco, Volvo i wielu innych. Ważna jest również szeroka dostępność części oferowanych przez Power Truck w całym kraju, co umożliwia szybki zakup i wymianę nawet w razie nagłej awarii. Dodatkowo po zamontowaniu tych podzespołów obowiązuje dwuletnia gwarancja, co upraszcza i ułatwia działania kierowcy w przypadku pojawienia się kolejnych problemów.

Szybkie dostawy, rozległa sieć dystrybucyjna, przystępne ceny oraz bardzo wysoka jakość oferowanych przez Power Truck części zamiennych powodują, że są one warte zakupu do samochodów ciężarowych wielu typów. Pozwalają na wydajne działanie silnika i bezawaryjną jazdę przez długi czas.