Przekładnie wspomagania

Przyjmujemy do naprawy różne przekładnie kierownicze. W ofercie firmy wszystkie tego typu podzespoły ze wspomaganiem są częściami fabrycznie regenerowanymi. Obecnie do Państwa dyspozycji pozostawiamy około 1300 tego rodzaju komponentów.Przyjmujemy do naprawy różne przekładnie kierownicze. W ofercie firmy wszystkie tego typu podzespoły ze wspomaganiem są częściami fabrycznie regenerowanymi. Obecnie do Państwa dyspozycji pozostawiamy około 1300 tego rodzaju komponentów.

Dlaczego warto zdecydować na przekładnię poddaną regeneracji?

Zbyt duży opór kierownicy, jej drgania oraz zgrzyty i tłuczenie słyszane podczas skręcania, to tylko niektóre sygnały, które mogą świadczyć o awarii przekładni kierowniczej w pojeździe. W wielu przypadkach naprawa tego elementu w warunkach warsztatowych jest niemożliwa, a koszt nowej części z kolei jest bardzo wysoki. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest zakup oferowanej przez nas przekładni po kompleksowej regeneracji. Poddana tego rodzaju naprawie przekładnia to produkt pełnowartościowy, objęty gwarancją, oferowany w niższej cenie, niż część fabrycznie nowa. W swojej ofercie mamy gotowe już podzespoły, ewentualnie także poddane regeneracji pompy wspomagania kierownicy do najbardziej popularnych modeli aut.

W jaki sposób możliwa jest szybka, a co ważniejsze skuteczna regeneracja przekładni kierowniczych, przekonają się, Państwo oglądając zamieszczony poniżej film.

przekładnie kierownicze - fabryczna regeneracja