Wtryskiwacze CR

Oferta sprzedażowa Lauber to również dokładnie odnowione, pełnowartościowe wtryskiwacze przeznaczone do samochodów osobowych oraz ciężarowych. Główny obszar naszej działalności w tym zakresie to naprawa wtryskiwaczy Common Rail, które znajdują zastosowanie w silnikach Diesla.

Dodatkowo zajmujemy się również takimi pracami, jak regeneracja pomp wtryskowych i rozdzielaczowych (rotacyjnych). Posiadamy również w ofercie zestawy PLD. W naszym katalogu posiadamy większość wymiennych elementów układu wtryskowego. Posiadamy około 190 wtryskiwaczy typu Common Rail, przeznaczonych do samochodów osobowych oraz 30 wtryskiwaczy do samochodów ciężarowych.

Zasada działania układu Common Rail

Układ Common Rail i jego poprawna praca w silnikach Diesla jest ściśle uzależniony od sprawności wtryskiwaczy, znajdujących się w cylindrach. Są to niewielkie podzespoły, które odpowiadają za dozowanie odpowiednich dawek paliwa do cylindrów. Pracują one niezwykle precyzyjnie, pod dużym ciśnieniem. Warto jednak pamiętać, że każde zanieczyszczenie podawanego przez nie oleju napędowego może prowadzić do powstawania uszkodzeń. Wymiana niesprawnego wtryskiwacza na nowy to bardzo kosztowna i mało opłacalna inwestycja. Właśnie dlatego warto skorzystać z zakupu wtryskiwacza regenerowanego fabrycznie. W Luber oferujemy regenerowane podzespoły, które spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa i przywracają świetność utraconą w trakcie intensywnej eksploatacji.

fabrycznie zregenerowane wtryskiwacze CR

Naprawa wtryskiwaczy Common Rail

Regeneracja wtryskiwacza Common Rail odbywa się wieloetapowo. Najpierw należy całkowicie zdemontować wtryskiwacz na wszystkie poszczególne elementy, by następnie ustalić które z nich nie nadają się już do ponownego użytku. Następnie należy umyć pozostałe sprawne elementy, celem uzyskania odpowiedniej powierzchni wtryskiwacza, spełniającej normy stosowane dla nowych fabrycznie części.

Następnie należy wymienić elementy uszkodzone na sprawne. Wówczas przechodzi się do montażu całości, zachowując parametry ustalone przez producenta.

Trzeci etap, najbardziej skomplikowany, to ustawienie elementów regulacji wtryskiwacza, aby uzyskane parametry odpowiadały nowemu fabrycznie produktowi.

regeneracja wtryskiwaczy common rail

UWAGA!
Wszystkie nasze produkty testowane są na profesjonalnych testerach renomowanych firm.

fabryczna regeneracja

W jaki sposób regenerujemy wtryskiwacze CR? Przekonaj się, oglądając poniższy film: